Lokal biurowo - usługowy 51m2 - Beskidzka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Mamy przyjemność zaoferować 51 metrowy lokal na sprzedaż !

LOKALIZACJA:
Lokal znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (15-20 minut). W pobliżu przystanki komunikacji miejskiej (szybki tramwaj i autobusy) co gwarantuje świetny dojazd w każdy zakątek Krakowa. Tuż obok Bonarka For Business, centra biznesowe i biurowce takich firm jak: Lufthansa, StateStreet, Alexander Mann Solutions, Euroclear i inne. Bogata infrastruktura handlowo – usługowa, sklepy, restauracje, centrum handlowe Bonarka, Carrefour, Lidl, Biedronka. W okolicy między innymi liczne tereny spacerowe, park zieleni, boisko, szkoła czy siłownia. Bardzo szybki dojazd do autostrady A4 i dróg wylotowych z Krakowa. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących komfort i spokój w połączeniu z bliskością tętniącego życiem miasta.


LOKAL:
Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o powierzchni 51m2. Na powierzchnię 51m2 składa się jedno duże pomieszczenie, korytarz oraz toaleta. Lokal znajduje się na 1 piętrze w budynku biurowo - handlowym.
Do lokalu doprowadzony jest internet światłowodowy, lokal wyposażony jest w instalację alarmową,
Lokal idealnie sprawdzi się na biuro, salę szkoleniową, działalność usługową.
W okolicy znajduje się wiele ogólnodostępnych miejsc parkingowych. Czynsz administracyjny to 860zł.


CENA:
51m2 346800zł


KONTAKT:

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości.

Jakub Syczyński

T: 796 795 258
M: kuba@estatestreet.pl


Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.