Lokal usługowy | Meiera | 86m2 | 29 Listopada - ks. Józefa Meiera

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Na sprzedaż lokal w stanie deweloperskim w dzielnicy Prądnik Biały !

Tylko u nas! Posiadamy klucze do lokalu.

LOKALIZACJA:
Lokal zlokalizowany jest na nowym osiedlu ( deweloperzy budują wokół nowe bloki - kilkaset mieszkań). Miejsce doskonale skomunikowanej z pozostałą częścią miasta. W odległości 1 min od lokalu przystanki autobusowe. Doskonale rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa. W okolicy powstałą nowa szkoła i przedszkole. Odległość od centrum około 4 km. W trakcie jest przebudowa ulicy 29 Listopada usprawniając ruch w najbliższej okolicy.

LOKAL:
Lokal w stanie deweloperskim, została w nim przygotowana instalacja wodno-kanalizacyjna pod gabinet-stomatologiczny którą można z łątwością usunąć. Powierzchnia lokalu to 86 m2, ekspozycja północna, bardzo duża witryna. Na osiedlu bardzo duża ilość ogólnodostępnych miejsc postojowych.

WIRTUALNY SPACER:

https://youtu.be/L0wZmtgl1PU

CENA:
699 000 zł do negocjacji


KONTAKT:
Michał Bliźniak
+48 796 795 661
m.blizniak@estatestreet.pl


Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.