Do wynajęcia lokal z witryną 100 m2 - Olsza - Bosaków

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal na parterze z dużą witryną.

LOKALIZACJA:

Doskonała lokalizacja, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta. 5-10 minut do tramwaju i autobusów co gwarantuje świetny dojazd w każdy zakątek Krakowa. Tuż obok Quattro Business Park – centra biznesowe i biurowce takich firm jak: Capgemini, Zurich, Brown Brothers Harriman, Cisco, HSBC, Philip Morris, IBM, ABB i inne. W okolicy: Galeria Krakowska, Galeria Serenada, Park Wodny, Park Lotników Polskich, TAURON Arena Kraków, Dworzec Główny. W pobliżu restauracje i kawiarnie, sklepy, szkoły oraz liczne punkty usługowe. Bardzo szybki dojazd do autostrady A4 i dróg wylotowych z Krakowa.

LOKAL:

Na powierzchnię lokalu o wielkości 100 m2 składa się open space oraz osobna łazienka. Lokal gotowy do zaaranżowania. Ogrzewanie jak i ciepła woda miejskie. Posiada dużą witrynę, wejście z ulicy. Bezpośrednio przed budynkiem jest dostępny otwarty parking. Przeznaczenie lokalu: handlowo/usługowe, biurowe, gastronomiczne, sportowo/rekreacyjne, medyczne.
Dostępne od zaraz!

CENA:
5000 zł netto - czynsz najmu, czynsz administracyjny - 5zł/m2 oraz media wg. zużycia

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości.

KONTAKT:
Katarzyna Śledź
T: (+48) 796 007 146
M: katarzyna@estatestreet.plSzczegółowe informacje o ofercie i niepublikowanych nieruchomościach na portalach internetowych można znaleźć pod adresem:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach.
Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.