Lokal przy rondzie Matecznego do własnej aranżacji - Rydlówka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal użytkowy w okolicy Ronda Matecznego(ul Rydlówka) 120m2 z możliwością podziału


LOKALIZACJA:
Lokal znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (do 10 minut, spacer na Stare Miasto do 20 minut). 3 minuty do tramwaju i autobusów co gwarantuje świetny dojazd w każdy zakątek Krakowa. Tuż obok centra biznesowe i biurowce takich firm jak: Buma, Lufthansa, State Street, HSBC, CH Robinson, Shell, Motorola, Ericsson, ING i inne. W pobliżu bogata infrastruktura handlowo – usługowa, sklepy, restauracje, Tesco, Kaufland, centrum handlowe Bonarka, Zakopianka, Uniwersytet Jagielloński Kampus. W okolicy między innymi: Wawel, Centrum Kongresowe ICE, Skałki Twardowskiego, Park Dębnicki, Zakrzówek, liczne tereny spacerowe, boisko, szkoła czy siłownia. Bardzo szybki dojazd do autostrady A4 i dróg wylotowych z Krakowa co zapewni sprawne dotarcie do Lotniska w Balicach czy Zabierzów Business Parku.


LOKAL:
Przedmiotem wynajmu jest lokal w budynku biurowo usługowym. lokal wymaga remontu. Ma powierzchnię 120 m2 i znajduje się na parterze. Lokal składa się z 2 pomieszczeń biurowych, dodatkowo przy lokalu przynależy rampa. Możliwość podjechania pod 2 wyjścia do lokalu.
Istnieje możliwość wynajęcia części powierzchni. Wysokość lokalu to 420cm. Najemca może zaaranżować lokal zgodnie ze swoimi preferencjami.
Budynek, w którym znajdują się biura dostępny jest 24 h/dobę. w cenie lokalu znajdują się 2 miejsca parkingowe naziemne, istnieje możliwość wynajęcia dodatkowych miejsc parkingowych.


OPŁATY:

6500zł netto + opłaty za prąd, gaz i wodę według zużycia
KONTAKT:

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości.

Jakub Syczyński

T: 796 795 258
M: kuba@estatestreet.pl


Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.