Duży lokal handlowy z miejscami parkingowymi - Wadowicka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Na wynajem 1212 lokal biurowy w świetnej lokalizacji, miejscami parkingowymi i magazynem!

LOKALIZACJA:

Budynek znajduje się tuż przy Rondzie Matecznego. Tuż obok przystanki komunikacji miejskiej (tramwajowe i autobusowe)co gwarantuje świetny dojazd w każdy zakątek Krakowa. W pobliżu nowoczesne inwestycje deweloperskie, bogata infrastruktura handlowo – usługowa, sklepy i restauracje. Bardzo szybki dojazd do autostrady A4 i dróg wylotowych z Krakowa.

NIERUCHOMOŚĆ:

Na wynajem lokal handlowo usługowy o powierzchni 1212m2 . Lokal wykończony, gotowy do prowadzenia działalności. Możliwość wynajęcia większej powierzchni handlowo usługowej jak i dodatkowej przestrzeni magazynowej( w sumie do wynajęcia jest 2100m2). Do lokalu przynależne 30 miejsc parkingowych w cenie najmu.
Lokal składa się z dużej hali sprzedaży, zaplecza socjalno-biurowego, oraz magazynu. Wyposażony we wszystkie niezbędne instalacje: elektryczną , wod-kan, teletechniczną, mechaniczną i grzewczą (nagrzewnicę gazowe w hali, ogrzewanie elektryczne w części socjalno-biurowej).

Lokal może mieć przeznaczenie również magazynowe
Wysokość pomieszczeń to 6,2m.

CENA:

7,5 euro /m2 netto + media wg zużycia


Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji tej wyjątkowej nieruchomości.

KONTAKT:

Jakub Syczyński
tel: 796 795 258
kuba@estatestreet.pl


Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipoteczneg.