Parterowy lokal z witryną 14 m2 - Starowiślna - Starowiślna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Na wynajem parterowy lokal z witryną w ścisłym centrum przy ul. Starowiślnej!

LOKALIZACJA:

Świetna lokalizacja w ścisłym centrum Krakowa przy ulicy Starowiślnej. W bezpośrednim sąsiedztwie liczne sklepy, markety, dobre restauracje, puby, a także największe krakowskie uczelnie i centra biznesowe. W ciągu 5 min spacerem dojdziemy do Rynku Głównego. Okolica rewelacyjnie skomunikowana, w pobliżu liczne linie tramwajowe. Bardzo duży ruch pieszych oraz turystyczny.

LOKAL:

Na powierzchnię lokalu o wielkości 13,8 m2 składa się 1 pomieszczenie "open space" oraz pomieszczenie gospodarcze/magazynek. Lokal znajduje się na parterze, wejście bezpośrednio z ulicy. Lokal świeżo odmalowany. Ogrzewanie przez panel elektryczny. W lokalu nie ma wentylacji. Łazienka wspólna z 2 innymi lokalami - wejście od podwórka. Przeznaczenie lokalu: handlowo/usługowe.
Dostępne od zaraz!

CENA:

2200 zł czynsz najmu + 60 zł (wywóz śmieci oraz zaliczka na wodę) + prąd wg. zużycia
Kaucja w wysokości jednego czynszu najmu.

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości.

KONTAKT:
Katarzyna Śledź
T: (+48) 796 007 146
M: katarzyna@estatestreet.plSzczegółowe informacje o ofercie i niepublikowanych nieruchomościach na portalach internetowych można znaleźć pod adresem:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach.
Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.