Lokale z witryną od 149 do 318 m2 ! - Reduta

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Na wynajem lokale w stanie deweloperskim. Lokale o całkowitej powierzchni 384 m2. Istnieje możliwość najmu całkowitej powierzchni, bądź wydzielonej części (przykładowo 167 m2, 149 m2 )

LOKALIZACJA:

Lokal położony jest w położony w okolicy al. 29 Listopada- jest częścią nowej inwestycji oddanej w listopadzie 2019 roku. Do lokalu wejście znajduje się od ulicy. W pobliżu znajduje się sklep spożywczy, przedszkole, restauracja. W niedalekiej odległości znajduje się Park Wody oraz galeria handlowa Serenada.

NIERUCHOMOŚĆ:

Nieruchomość jest w stanie deweloperskim, dzięki czemu istnieje możliwość zaadaptowania lokalu na dowolny rodzaj działalności bądź usług. Powierzchnia lokalu to 384 m2, jednak z łatwością można nieruchomość podzielić na 3 lokale przykładowo o powierzchniach 167 m2, 149m2 oraz 66m2. Nawet przy podziale lokalu, każdy z lokali będzie posiadał swoją witrynę oraz osobne wejście.

OPŁATY:

65zł za m2 - do negocjacji- uzależnione od wynajmowanej powierzchni.

KONTAKT:

Jakub Syczyński
796 795 258
kuba@estatestreet.pl
www.estatestreet.pl


Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.