Nowoczesny Lokal w centrum BIURO/GABINET - Kazimierza Kordylewskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Biuro estatestreet ma przyjemność zaprezentować ofertę najmu powierzchni biurowej 150,7m2LOKALIZACJA:
Lokal mieści się przy ulicy Kordylewskiego 1 nieopodal ronda Grzegórzeckiego, w odległości krótkiego spaceru zarówno od Rynku Głównego, jak i Kazimierza. Bulwary Wiślane i Galeria Kazimierz znajdują się w odległości kilkuset metrów na południe od budynku. Ta część dzielnicy Grzegórzki to zielona oaza nowoczesnych i klasycznych budynków położonych w samym sercu miasta, z dobrym dojazdem do innych części miasta środkami transportu publicznego, samochodem lub pieszo.
Lokal znajduje się w administracyjnym centrum Krakowa, w bezpośrednim pobliżu krakowskiego Sądu i Wydziału Spraw Administracyjnych Urzędu Miasta.
W odległości około 15 minut spacerem znajduje się Rynek Główny, 5 minut do Galerii Kazimierz.
Odległość do przystanku tramwajowego to 100 m, do ronda Grzegórzeckiego 300 m, do Sądu 400 m.


LOKAL:

Lokal o powierzchni 150,7 m2 znajduje się na parterze nowoczesnego budynku biurowego z 2018 roku pod adresem ul Kazimierza Kordylewskiego 1. Może być przeznaczony na działalność biurową, usługową lub medyczną. Budynek, w którym znajdują się lokale posiada recepcję, parking podziemny i parking naziemny.
Na powierzchnię lokalu składa się z hol, sali konferencyjna, 3 pomieszczenia biurowe/gabinety, pomieszczenie magazynowe/archiwum/serwerownia, łazienka z prysznicem oraz kuchnia.
Istnieje możliwość wynajęcia 2 dużych miejsc parkingowych w garażu podziemnym w cenie 300zł brutto oraz komórki lokatorskiej /magazynu o powierzchni 5,6m2 w cenie 400zł brutto miesięcznie.
Budynek jest monitorowany, z ochroną, do lokalu doprowadzony jest światłowód. Ogrzewanie MPEC.
Lokal ma dwa wejścia: przez recepcję i klatkę schodową oraz wejście bezpośrednio z zewnątrz budynku.
Lokal dostępny jest od zaraz, bez mebli widocznych na zdjęciach, stan lokalu jest idealny.


CENA:

150,7m2 15000zł brutto (Wynajmujący nie jest płatnikiem VAT) + opłaty za media + opłaty administracyjne


KONTAKT:

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości.

Jakub Syczyński

T: 796 795 258
M: kuba@estatestreet.pl


Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.