Powierzchnia biurowa - Bieńczyce/Kocmyrzowska! - Kornela Makuszyńskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Do wynajęcia 150m2 powierzchni biurowej - Bieńczyce/Kocmyrzowska

LOKALIZACJA:

Doskonała lokalizacja, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta. 3 minuty do ulicy Kocmyrzowskiej, tramwaju i autobusów co gwarantuje świetny dojazd w każdy zakątek Krakowa. Tuż obok zakłady przemysłowe i usługowe, Lidl, centrum handlowe Czyżyny, Bieńczycki Park Handowy, Galeria M1, Serenada, Park Wodny, Park Lotników Polskich, TAURON Arena Kraków, Carrefour, Biedronka. W okolicy Quattro Business Park - centra biznesowe i biurowce takich firm jak: Capgemini, Zurich, Brown Brothers Harriman, Cisco, HSBC, Philip Morris, IBM, ABB i inne. Bardzo szybki dojazd do autostrady A4 i dróg wylotowych z Krakowa.

LOKAL:

Powierzchnia biurowa znajduje się na I piętrze budynku i jej całkowity metraż to 150m2. Na podłodze płytki, i panele. Instalacje internetowe - światłowód, alarm, ochrona i monitoring. W budynku ogrzewanie gazowe - w cenie, okna PCV, kraty w oknach, możliwość reklamy i wykorzystania witryny/okien. Do dyspozycji miejsca parkingowe naziemne - 50 zł netto miesięcznie. Możliwość wynajęcia pojedynczych pokoi o powierzchni -15m2, zbioru kilku pomieszczeń - 90m2, dużego open space - 45m2, czy całości 150m2.

OPŁATY:

33 zł netto / m2
150m2 - 4950 zł netto + opłaty za prąd i śmieci

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości.

KONTAKT:
Filip Korpacki
tel: +48 796 795 896
filip@estatestreet.pl


Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.