Witrynowy lokal, duży ciąg pieszych - Kalwaryjska - Kalwaryjska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

LOKALIZACJA:
Lokale z znajdują się przy ul Kalwaryjskiej w Starym Podgórzu. Budynek idealnie skomunikowany z każdym punktem na mapie Krakowa. Lokalizacja obiektów jest bardzo korzystna. W bliskim sąsiedztwie znajduje się Rynek Podgórski, Kładka Bernadtka, Kopiec Krakusa, Bulwary Wiślane. Do dzielnicy Kazimierz około 1 km. Do Rynku Głównego 3km. Tuż obok lokali znajduje się przystanek tramwajowy

LOKAL:
Prezentowany lokal znajduje się na parterze w kamiennicy w samym centrum Starego Podgórza. Lokal po działalności bankowej o powierzchni 160 m2. Istnieje możliwość adaptacji powierzchni wedle upodobań nabywcy. W lokalu zostały wyprowadzone wszystkie media. Lokal nadaje się pod każdą działalność. Lokalizacja oraz widoczność z pewnością zachęcą do skorzystania z usług oferowanych w lokalu.

https://www.youtube.com/watch?v=FDQQEpucMN4&feature=youtu.be

CENA:

10 800 zł Brutto

KONTAKT:

Sebastian Wąsala
796 795 876
sebastian@estatestreet.pl

———————————————————————————————————————————————————————————

Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.