Super lokal/e z witrynami 359m2 na Prądniku Czerwo - al. 29 Listopada

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Na wynajem dwa duże lokale o powierzchni ~172m2 i ~187m2 z witrynami i m. parkingowymi przy Al. 29 Listopada

LOKALIZACJA:
Doskonała lokalizacja tuż obok drogi wylotowej w kierunku Warszawy, która również umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (około 15 minut). Nieopodal Q3 Business Campus oraz Quattro Business Park – centra biznesowe i biurowce takich firm jak: Epam, Capgemini, Zurich, Orlen, Brown Brothers Harriman, Cisco, HSBC, Philip Morris, IBM, ABB i inne. W okolicy: Uniwersytet Rolniczy, Galeria Serenada, Park Wodny, Park Witkowicki. W dalszej odległości restauracje, kawiarnie, sklepy oraz liczne punkty usługowe. Bardzo szybki dojazd do autostrady A4 i dróg wylotowych z Krakowa.

NIERUCHOMOŚĆ:
Na wynajem powierzchnia usługowo-handlowa na parterze w nowej inwestycji apartamentowo-usługowej przy al.29 Listopada. Lokal przystosowany pod różny typ działalności: medyczna, biurowa, gastronomiczna, usługowa. Istnieje możliwość parkowania przed budynkiem z przeznaczeniem pod konkretny lokal, jest możliwość zakupienia wynajmowanej powierzchni.

CENA WYNAJĘCIA:
11 352PLN netto ~172m2
12 342PLN netto ~187m2

KONTAKT:

Jakub Syczyński

796 795 258
kuba@estatestreet.pl


-------------------------
Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.