Lokale biurowe Borek Fałęcki od 13m2 do 180m2 - Zbrojarzy

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Do wynajęcia od zaraz lokal biurowo - usługowy o powierzchni 180m2


LOKALIZACJA:

Do wynajęcia przestronny lokal w okolicy galerii handlowej przy ul. Zakopiańskiej.
Lokal znajduje się w doskonałej lokalizacji, co pozwala na bardzo szybki dojazd do centrum miasta (10 minut). Blisko do przystanków tramwajowych i autobusowych, co gwarantuje dobry dostęp do każdego zakątka Krakowa.
Bardzo szybki dojazd do autostrady A4 i dróg wylotowych z Krakowa.

LOKAL:

Lokal znajduje się na pierwszym piętrze budynku z windą z 2008 roku. Na powierzchnię 180 m2 składają się 8 pomieszczeń biurowych od 13m2 do 50 m2.
Wnętrze wykończone jest w bardzo dobrym standardzie. Wokół budynku jest wiele miejsc parkingowych. Lokal posiada 2 wejścia. W lokalu znajduje się wewnętrzny system alarmowy, klimatyzacja, światłowód. Ogrzewanie i woda z miasta. opłata administracyjna wynosi 14zł brutto za 1m2. Istnieje możliwość wynajęcia części lokalu. Miejsca parkingowe są wliczone w cenę.OPŁATY:
9540zł netto + opłaty za media 180m2
53zł netto/ metr + opłata eksploatacyjna 14zł brutto/1m2 + opłaty za prąd wg licznika

KONTAKT:

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości.

Jakub Syczyński

T: 796 795 258
M: kuba@estatestreet.pl


Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.