Do wynajęcia 200 m2 lokal Bronowice/Krowodrza! - Bronowicka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Do wynajęcia 200 metrowy lokal z witryną - Bronowice/Krowodrza!

LOKALIZACJA:

Budynek znajduje się 3 minuty od przystanków komunikacji miejskiej co gwarantuje sprawny dojazd w każdy zakątek Krakowa - Pętla Tramwajowa Bronowice. Świetna lokalizacja ze względu na bliskość centrum. Do Galerii Krakowskiej, Dworca Głównego czy Rynku 10-15min. W pobliżu nowoczesne inwestycje deweloperskie, mieszkaniowe i komercyjne. Bardzo szybki dojazd do autostrady A4 i dróg wylotowych z Krakowa. Brak strefy płatnego parkowania!

LOKAL:

Lokal znajduje się na parterze budynku apartamentowo komercyjnego - którego oddanie przewidziano na początek 2022 roku. Nieruchomość będzie do wynajęcia w stanie deweloperskim - możliwość indywidualnych uzgodnień. Na powierzchnię 200 m2 składają się: open space, pomieszczenie socjalne i łazienka. Duża witryna frontowa. Możliwość podziału pomieszczeń i dostosowania lokalu pod własne preferencje - handel, usługi, gastronomia czy inne. Wysokość pomieszczeń ponad 3 metry. 2 wejścia do lokalu.

Dodatkowo możliwość wynajęcia niemal 116 metrowego lokalu tuż obok. Razem możliwość stworzenia lokalu o powierzchni 316 m2.

OPŁATY:

16.000 zł netto (+VAT 23%) + administracja i media wg zużycia

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości.

KONTAKT:
Filip Korpacki
tel: 796 795 896
filip@estatestreet.pl


Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.