250 metrowy lokal w sercu Starego Podgórza! - Solna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Na wynajem 250m2 lokal w samym sercu Starego Podgórza - tuż obok Wisły i Placu Bohaterów Getta.

LOKALIZACJA:

Nowoczesna i prestiżowa inwestycja mieszkalno-usługowa z 2017 roku. 3 minuty do przystanków komunikacji miejskiej co gwarantuje świetny dojazd w każdy zakątek Krakowa. Tuż obok: Wisła, Plac Bohaterów Getta, bulwary, Kładka Ojca Bernatka, CRICOTEKA, Kazimierz, Galeria Kazimierz, Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, Park Bednarskiego, Rynek Podgórski, Kopiec Krakusa, Zabłocie. W okolicy centra biznesowe i biurowce korporacji, inwestycje deweloperskie, hotele i usługi. Ze względu na znakomitą lokalizację teren odwiedzany przez turystów i krakowian.

LOKAL:

Lokal znajduje się na parterze inwestycji z 2017 roku. Na powierzchnię 250 m2 składają się: open space z możliwością podziału oraz część socjalna z łazienką. Możliwość aranżacji przestrzeni na własne potrzeby. Duża witryna, kurtyna wentylacyjna, ogrzewanie i woda z sieci miejskiej. 2 wejścia od strony ulicy + 1 dodatkowe z klatki schodowej. Lokal może służyć do prowadzenia działalności gastronomicznej, usługowej, biurowej, medycznej czy handlowej. Nieruchomość do wynajęcia od września.

W załączniku rzut z projektem pod działalność medyczną - gabinety stomatologiczne.

OPŁATY:

20.000 zł netto + 1550 zł netto czynsz administracyjny + prąd / gaz wg zużycia

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości.

KONTAKT:
Filip Korpacki
tel: 796 795 896
filip@estatestreet.pl


Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.