260m2 w odnowionej kamienicy tuż obok Wisły! - rynek Dębnicki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Do wynajęcia 260 m2 pow. biurowej w odnowionej kamienicy – Rynek Dębnicki tuż obok Wisły!

LOKALIZACJA:

Doskonała lokalizacja - tuż obok centrum miasta (spacer na Stare Miasto do 10 minut). 3 minuty do tramwaju i autobusów co gwarantuje świetny dojazd w każdy zakątek Krakowa. W okolicy centra biznesowe i biurowce takich firm jak: HSBC, CH Robinson, Shell, Motorola, Ericsson, ING i inne. W pobliżu bogata infrastruktura handlowo – usługowa, sklepy, restauracje. Tuż obok: Wawel, Centrum Kongresowe ICE, Planty, Bulwary Wiślane, Rynek Dębnicki, Zakrzówek, liczne tereny spacerowe, boisko, szkoła czy siłownia. Bardzo szybki dojazd do autostrady A4 i dróg wylotowych z Krakowa co zapewni sprawne dotarcie do Lotniska w Balicach czy Zabierzów Business Parku.

APARTAMENT:

Oferowana na wynajem pow. biurowa to apartament zajmujący II i III piętro w pięknie odrestaurowanej (w 2000 roku), zabytkowej kamienicy przy Rynku Dębnickim. Na powierzchnię ok. 260m2 składają się: salon z otwartą kuchnią i jadalnią, 3 pokoje, pokój biurowy, garderoba, 2 łazienki, toaleta, pomieszczenia gospodarcze i hall. Wnętrze umeblowane i wyposażone - możliwość wykorzystania mebli lub dostosowania pod własne potrzeby. Zainstalowana klimatyzacja, rolety zewnętrzne elektryczne. Około 25 m2 pow. magazynowej w piwnicy. Do dyspozycji miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

OPŁATY:

6500 zł + media wg zużycia

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości.

KONTAKT:
Filip Korpacki
tel: 796 795 896
filip@estatestreet.pl


Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.