Piękna piwnica z dużym ogródkiem - Rynek Główny - rynek Główny

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

LOKALIZACJA:

Rynek jest największym placem w Krakowie, a jednocześnie, jednym z największych w całej Europie, co roku odwiedza go ok. 10 mln. turystów. Jest to niezwykle klimatyczne miejsce, niepowtarzalne w skali kraju. Tutaj co roku odbywają się festiwale, Targi Bożonarodzeniowe i Wielkanocne. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się Krakowskie Planty, Galeria Krakowska, Dworzec PKP oraz PKS, Teatr Bagatela oraz inne, ciekawe atrakcje Krakowa. Jest to idealny lokal dla firmy, która ceni sobie dyskretną i prestiżową lokalizację w ścisłym centrum miasta.

LOKAL:

Lokal znajduje się tuż przy płycie rynku. Lokal znajduje sie na poziomie -1. Jest to piwnica o wielkości 300 m2. Do lokalu przynależy duży ogródek na ok. 40 osób. W lokalu znajd się w pełna kuchnia, całość wyposażona i urządzona. Istnieje możliwość wynajmu samej piwnicy.

CENA:

18 000 zł

Istnieją rożne warianty najmu.

KONTAKT:

Sebastian Wąsala
tel: 796 795 876
sebastian@estatestreet.pl

——————————-

Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.