Lokal biurowy 302 m2 - Bronowice - Jasnogórska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Na wynajem lokal biurowy w nowoczesnym biurowcu obok IKEA - Bronowice

LOKALIZACJA:

Bronowice to niesamowicie atrakcyjny adres na mapie Krakowa. Ogrodzona inwestycja znajduję się przy ul. Smętnej, została wykończona w wysokim standardzie oraz wyposażona w takie udogodnienia jak: garaż podziemny i monitoring. Tuż obok znajduje się popularne centrum biurowe (Newton, Galileo, Edison). Dojazd do Starego Miasta zajmuje jedynie 15 min komunikacją miejską lub 10min samochodem. W pobliżu mamy do dyspozycji dużo terenów zielonych takich jak: krakowskie Błonia, Park Jordana i Młynówka Królewska. W sąsiedztwie sklepy (Galeria Bronowice, IKEA), restauracje, punkty usługowe. Doskonały wyjazd w kierunku autostrady zapewni sprawne dotarcie do Lotniska w Balicach.

LOKAL:

Na powierzchnię 302 m2 lokalu biurowego zagospodarowano: 4 pokoje (24m2;28m2;19m2;12m2, aneks kuchenny 22m2, 3 osobne łazienki oraz duży open space, który może zostać przedzielony na 3 pomieszczenia ścianą przesuwną. Uzyskamy wtedy 3 osobne pomieszczenia - łączna powierzchnia to 135 m2. Dodatkowym atutem lokalu jest ogromny taras z którego widok rozpościera się na Bronowicę, IKEA oraz galerię Bronowice.

Lokal posiada sieć elektryczną oraz okablowanie przygotowane pod biura.

Na 302 m2 lokalu przypada 9 miejsc w garażu podziemnym i 3 na parkingu zewnętrznym.

WIRTUALNA WIZYTA:

https://youtu.be/ENz9i6_Rrao

CENA:

45zł/m2 + 12zł/m2 - opłata administracyjna(koszty eksploatacyjne)
łącznie 57zł/m2

17 214 zł

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości!

KONTAKT:
Jakub Syczyński
796 795 258
kuba@estatestreet.pl

Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.