Powierzchnie biurowe od 30-600 metrów w biurowcu! - Malborska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Do wynajęcia powierzchnia biurowa od 30 m2 do 600 m2 tuż obok Bonarka for Business – Podgórze/Wola Duchacka!

LOKALIZACJA:

Budynek znajduje się na 3 minuty drogi od centrum handlowego Bonarka oraz sąsiadujących z nim biurowców B4B w których znajdują się między innymi takie firmy jak: Lufthansa, StateStreet, Alexander Mann Solutions, Euroclear, GlobalLogic i inne. Tuż obok przystanki komunikacji miejskiej co gwarantuje świetny dojazd w każdy zakątek Krakowa. W pobliżu nowoczesne inwestycje deweloperskie, bogata infrastruktura handlowo – usługowa, sklepy i restauracje. Bardzo szybki dojazd do autostrady A4 i dróg wylotowych z Krakowa. Teren, który ciągle się rozwija – w sąsiedztwie kolejne inwestycje mieszkaniowe i komercyjne.

BIUROWIEC i LOKALE:

Biurowiec to 3 kondygnacje - parter, I i II piętro budynku z 2012 roku. Na powierzchnię całkowitą ok. 1500 m2 składają się: 30 pokoi (w tym obszerne powierzchnie typu open space, pomieszczenia biurowe z możliwością podziału, sala konferencyjna, sala projekcyjna itd.), recepcja, pomieszczenia socjalne, kuchnie, 6 łazienek, serwerownia, kotłownia i inne. Parter przystosowany dla niepełnosprawnych - specjalna łazienka, podjazdy. Duże okna/witryny skierowane na wschód, południe i północ. Na podłodze gres/wykładzina, instalacje internetowe i telewizyjne, alarm, monitoring, kontrola dostępu do pokoi i budynku, czujniki dymu i klimatyzacja. W budynku własna kotłownia - ogrzewanie i ciepła woda. Dodatkowy agregat prądotwórczy. Teren ogrodzony. Platforma parkingowa dla pracowników i klientów - 22 miejsca parkingowe.

Lokale od 30 metrów z możliwością powiększenia i dzielenia. Do dyspozycji całe 600 m2, pojedyncze piętra, pakiety pomieszczeń lub pokoje w zależności od standardu pomieszczeń w cenie 45 zł netto/m2 oraz w cenie 35 zł netto/m2. Opłata administracyjna 10zł netto/m2 obejmuje wodę, ogrzewanie, prąd i administracje.

OPŁATY:

35 zł lub 45 zł netto/m2 + 10 zł netto/m2 opłata administracyjna obejmująca wodę, ogrzewanie, prąd i administrację

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości.

KONTAKT:
Filip Korpacki
tel: +48 796 795 896
filip@estatestreet.pl


Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.