Lokal w okolicy Ronda Matecznego - Wadowicka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Do wynajęcia od 1 lutego 2022 dwupoziomowy lokal o powierzchni 330m2.

LOKALIZACJA:


Lokal znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (do 10 minut, spacer na Stare Miasto do 20 minut). 3 minuty do tramwaju i autobusów co gwarantuje świetny dojazd w każdy zakątek Krakowa. Tuż obok centra biznesowe i biurowce takich firm jak: Buma, Lufthansa, State Street, HSBC, CH Robinson, Shell, Motorola, Ericsson, ING i inne. W pobliżu bogata infrastruktura handlowo – usługowa, sklepy, restauracje, Tesco, Kaufland, centrum handlowe Bonarka, Zakopianka, Uniwersytet Jagielloński Kampus. W okolicy między innymi: Wawel, Centrum Kongresowe ICE, Skałki Twardowskiego, Park Dębnicki, Zakrzówek, liczne tereny spacerowe, boisko, szkoła czy siłownia. Bardzo szybki dojazd do autostrady A4 i dróg wylotowych z Krakowa co zapewni sprawne dotarcie do Lotniska w Balicach czy Zabierzów Business Parku.


LOKAL:

Przedmiotem wynajmu jest duży lokal z antresolą o łącznej powierzchni 330 m2 znajdujący się w sąsiedztwie kompleksu Buma Square (niedaleko Ronda Matecznego).Lokal znajduje się na 2 piętrze bez windy.
Pomieszczenia po remoncie, z miejscem na recepcję, wyposażone infrastrukturę IT i kontrolę dostępu i klimatyzację.
Brak opłaty administracyjnej. Ogrzewanie i woda MPEC w cenie najmu.

Budynek, w którym znajdują się biura dostępny jest 24 h/dobę.
Do lokalu przynależy 4 miejsca parkingowe naziemne w cenie najmu.
Istnieje możliwość wynajęcia dodatkowych miejsc parkingowych w cenie 160 zł + 23%+vat /miesiąc.


OPŁATY:


339m2 13 899 zł netto + opłaty za prąd i wywóz nieczystości


KONTAKT:

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości.

Jakub Syczyński

T: 796 795 258
M: kuba@estatestreet.pl


Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.