Atrakcyjny lokal z witryną 35m2 + 90m2 - Forteczna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Do wynajęcia parterowy lokal z witryną o powierzchni 35m2 i sąsiedni lokal 90m2

LOKALIZACJA:

Lokal znajduje się na Klinach Borkowskich przy ul Fortecznej, w dzielnicy Podgórze. Nieruchomość oddalona jest od Rynku Głównego ok. 10 km. W niedalekiej odległości hipermarkety, Centrum Handlowe Zakopianka, centrum handlowe Tesco, Zakopianka i A4 (łatwy wyjazd z Krakowa). Kliny to osiedle charakteryzujące się gównie zabudową mieszkalną jednorodzinną, obejmującą budynki już istniejące i nowo wybudowane. Osiedle charakteryzujące się dobrą infrastrukturą i estetycznym zagospodarowaniem terenu. Dojazd do centrum 15- 20 min. Wygodna komunikacja autobusowa (liczne linie) . Najbliższy przystanek: Zawiszy i Forteczna.

LOKAL:

Lokal znajduje się na parterze budynku z 1990 roku. Na powierzchnię użytkową ponad 35m2 składa się : jedno pomieszczenie i toaleta.
Posiada dwa oddzielne wejścia. Wysokość lokalu to 300cm. Ogrzewanie własnym piecem gazowym dwu-funkcyjnym. Lokal idealnie sprawdzi się pod każdy rodzaj działalności. Na podłogach płytki. Możliwość zainstalowania alarmu.
Brak opłaty administracyjnej.CENA:


35m2 1500 zł netto + opłaty za media według zużycia
90m2 4000 zł netto + opłaty za media według zużycia


KONTAKT:

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości.

Jakub Syczyński

T: 796 795 258
M: kuba@estatestreet.pl


Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.