Nowe biuro na Podgórzu - Cegielniana

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Do wynajęcia od zaraz piękne lokale przy skrzyżowaniu ul Jana Brożka oraz Zakopiańskiej

LOKALIZACJA:

Lokal znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (do 10 minut, samochodem na Stare Miasto do 15 minut). 2 minuty do tramwaju i autobusów co gwarantuje świetny dojazd w każdy zakątek Krakowa. Tuż obok centra biznesowe i biurowce takich firm jak: Buma, Lufthansa, HSBC, CH Robinson, Shell, Motorola, Ericsson, ING i inne. W pobliżu bogata infrastruktura handlowo – usługowa, sklepy, restauracje, Lidl, Tesco, Kaufland, centrum handlowe Bonarka, Zakopianka. W okolicy między innymi: Wawel, Centrum Kongresowe ICE, Skałki Twardowskiego, Park Dębnicki, Zakrzówek, liczne tereny spacerowe, boisko, szkoła czy siłownia. Bardzo szybki dojazd do autostrady A4 i dróg wylotowych z Krakowa co zapewni sprawne dotarcie do Lotniska w Balicach czy Zabierzów Business Parku.

LOKAL:

Przedmiotami wynajmu są lokal o powierzchni 37,36m2 znajduje się na II piętrze i składa się z dwóch pomieszczeń w tym jedno przejściowe w budynku biurowo usługowym na ul Cegielnianej . Lokal sprawdzi się na każdego rodzaju działalność z wyjątkiem gastronomii i działaności medycznej . Istnieje możliwość bezpośredniego podjazdu, niemniej jednak parking pod biurem jest ograniczony.
Ogrzewanie centralne. Opłata administracyjna wynosi 12zł /m2 . Na podłogach znajdują się płytki lub wykładzina w zależności od pomieszczenia.
Wyposażone są w najpotrzebniejsze rzeczy jak gniazdka oraz zaplecze socjalne wraz z osobnymi toaletami. Toaleta damska i męska znajdują się na korytarzu tuż przy lokalach.
Budynek, w którym znajdują się biura dostępny jest od poniedziałku do soboty w godzinach pon-pt 7-20 oraz w soboty 9-17


OPŁATY:

Cena 45zł / m2 netto + opłaty za prąd + opłata administracyjna (12 zł / m2)

KONTAKT:

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości.

Jakub Syczyński

T: 796 795 258
M: kuba@estatestreet.pl

Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.