Kamienica na wynajem w Bochni - Szkoła, IT, Biuro - Biała

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

BUDYNEK:

W latach 2015-2017 wnętrza budynku zostały zaprojektowane i wyremontowane pod kątem prowadzenia nowoczesnej szkoły ponadpodstawowej. Od 2015 roku miało tam siedzibę Akademickie Gimnazjum. Budynek jest obecnie przystosowany do prowadzenia działalności biurowej.

Budynek posiada ekspertyzę nośności stropów i zabytkowej klatki schodowej. Nośność połączonych sal I pietra umożliwia spotkanie do 100 osób. Sale te są podzielone ścianką przesuwną meblową z wytłumieniem akustycznym.

Dostęp wszystkich pomieszczeń do szybkiego internetu (WiFi) - budynek podpięty jest światłowodem sieci Orange (2 reduntantne nitki), każde pomieszczenie wyposażone w acces point, możliwość doprowadzenia sieci „po skrętce” do każdego biurka z acces pointa.

Pomieszczenia biurowe są wyposażone w dedykowaną podłogową instalację elektryczną umożliwiającą bezpieczne zasilanie komputerów (wyseparowane obwody zabezpieczone różnicówkami).

Automatyczne rolety i częściowo oporowane światło w każdym pomieszczeniu umożliwia szybkie dostosowanie światła naturalnego/sztucznego w sali.

Pełne atestowane wyposażenie ppoż (hydranty, instalacja oddymiająca klatkę schodową, gaśnice, etc) wraz z centralą ppoż (możliwość wpięcia on-line do PSP w Bochni).

Monitoring wizyjny korytarzy i otoczenia budynku, monitoring antywłamaniowy.

Wejścia od ul. Białej i ul. Matejki dozorowane wideofonami – uniemożliwienie wchodzenia osób postronnych, zamki zwalniane z sekretariatu, dodatkowo zamek kodowy od ul. Białej.

Zintegrowana ze wzmacniaczem instalacja audio w całym budynku.

Możliwość wynajmu części budynku.

https://www.youtube.com/watch?v=L-F1vCTr5VE&feature=youtu.be

CENA:

15 000zł netto

Prąd i gaz rozliczony zostanie po zakończeniu każdego okresu rozliczeniowego na podstawie realnych kosztów udokumentowanych fakturami. Opłata za wodę w czynszu.

Oferta na wyłączność!

KONTAKT:

Sebastian Wąsala
796 795 876
sebastian@estatestreet.pl

———————————————————————————————————————————————————————————
Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.