Lokal 50 m2 na parterze z dużą witryną - Skawina - ks. Jerzego Popiełuszki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

TYLKO U NAS!
Do wynajęcia lokal parterowy w centrum Skawiny!

LOKALIZACJA:
Doskonała lokalizacja w centrum Skawiny. Lokal znajduje się przy ul. Popiełuszki w pawilonie Skawa. W bezpośrednim sąsiedztwie przychodnia, bar, orlik, basen oraz osiedle z dużą liczbą mieszkańców. Lokal położony w miejscu dużego ruchu pieszych.


LOKAL:
Lokal znajduje się w budynku z 1980r. na parterze. Na powierzchnię lokalu o wielkości 50 m2 składa się open space, oraz przedsionek z toaletą. Lokal gotowy do wejścia i własnego zaaranżowania. Ogrzewanie miejskie, woda podgrzewana przez piec elektryczny. Posiada dużą witrynę - łącznie ok. 30 m2. Dookoła budynku znajduje się mnóstwo dostępnych miejsc parkingowych. W lokalu zamontowano klimatyzację. Budynek posiada alarm. Ekspozycja południowo-wschodnia. Przeznaczenie lokalu: handlowo/usługowe, biurowe, gastronomiczne, sportowo/rekreacyjne, medyczne bądź inne.
Dostępne od zaraz!

CENA:
1750 zł czynsz najmu + ok. 400 zł czynszu administracyjnego + ogrzewanie + woda + prąd
Kaucja w wysokości jednego czynszu najmu.

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości.

KONTAKT:
Katarzyna Śledź
T: (+48) 796 007 146
M: katarzyna@estatestreet.pl



Szczegółowe informacje o ofercie i niepublikowanych nieruchomościach na portalach internetowych można znaleźć pod adresem:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach.
Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.