Lokal 56m2 w okolicy Ronda Matecznego - Wadowicka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Do wynajęcia od zaraz lokal w okolicy Ronda Matecznego 56 m2 (1 piętro)

LOKALIZACJA:


Lokal znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (do 10 minut, spacer na Stare Miasto do 20 minut). 3 minuty do tramwaju i autobusów co gwarantuje świetny dojazd w każdy zakątek Krakowa. Tuż obok centra biznesowe i biurowce takich firm jak: Buma, Lufthansa, State Street, HSBC, CH Robinson, Shell, Motorola, Ericsson, ING i inne. W pobliżu bogata infrastruktura handlowo – usługowa, sklepy, restauracje, Tesco, Kaufland, centrum handlowe Bonarka, Zakopianka, Uniwersytet Jagielloński Kampus. W okolicy między innymi: Wawel, Centrum Kongresowe ICE, Skałki Twardowskiego, Park Dębnicki, Zakrzówek, liczne tereny spacerowe, boisko, szkoła czy siłownia. Bardzo szybki dojazd do autostrady A4 i dróg wylotowych z Krakowa co zapewni sprawne dotarcie do Lotniska w Balicach czy Zabierzów Business Parku.


LOKAL:

Przedmiotem wynajmu jest lokal biurowy o łącznej powierzchni 56 m2 znajdujący się w sąsiedztwie kompleksu Buma Square (niedaleko Ronda Matecznego). Lokal znajduje się na 1 piętrze bez windy. Wymiary 5,4 m x 8,9 m
Pomieszczenie jest wyposażone infrastrukturę IT i klimatyzację.
Na łączną powierzchnię składają się: duże pomieszczenie biurowe o wymiarach 5,4 m x 8,9 m oraz udział w powierzchni wspólnej z toaletami - 8m2.
Do lokalu przynależy 1 miejsce parkingowe naziemne, istnieje możliwość wynajęcia dodatkowych miejsc w cenie 160 zł netto.

Budynek, w którym znajdują się biura dostępny jest 24 h/dobę. Istnieje możliwość wynajęcia dodatkowych miejsc parkingowych w cenie 160 zł/miesiąc.


OPŁATY:

41 zł/m2 (56 m2 x 41 zł= 2296 zł netto)

Opłata eksploatacyjna (ogrzewanie MPEC, woda, utrzymanie części wspólnych): 6 zł/m2 (56 m2 x 6 zł= 336 zł)

Dodatkowo płatne: prąd, internet (NETIA), wywóz nieczystości


KONTAKT:

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości.

Jakub Syczyński

T: 796 795 258
M: kuba@estatestreet.pl


Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.