Kamienica na wynajem przy głównym budynku AGH - Czarnowiejska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

LOKALIZACJA:

Lokal znajduje się na ul. Czarnowiejskiej w centrum Krakowa, gdzie codziennie przejeżdżają tysiące samochodów. Tuż naprzeciwko znajdują się uczelnie AGH, UR UP, a droga do rynku zajmie tylko 5 minut. Również, w bezpośredniej bliskości znajduje się skrzyżowanie ulic Karmelickiej, Królewskiej i Mickiewicza, które jest znaczącym węzłem komunikacyjnym w starym mieście, skąd odjeżdżają tramwaje i autobusy w każdy zakątek miasta.

BUDYNEK:

Budynek świeżo po remoncie. Powierzchnia to ok 600 m2, podzielona na apartamenty. Całość urządzona gotowa pod najemcę. W budynku znajduje się 19 jednostek mieszkalnych 5 pięknie urządzonych apartamentów w przyziemiu. Dwa największe apartamenty znajdziemy w innej części budynku. W każdym apartamencie mała kuchnia, dodatkowo na piętrze znajdziemy pralnie, dużą wspólną kuchnie. Dostęp do budynku poprzez zamki elektroniczne. Do budynku przynależy spory parking. Kamienica idealna pod najem krótkoterminowy lub na cele mieszkalne.

LINK DO SPACERU 3D:

https://my.matterport.com/show/?m=VHSfUmkfjjn


CENA:

23 000 zł

OFERTA NA WYŁACZNOŚĆ

KONTAKT:
Sebastian Wąsala
tel: 796 795 876
sebastian@estatestreet.pl

——————————-

Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.