Przeszkolny lokal 60m2 w nowoczesnej kamienicy! - Karmelicka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Na wynajem przeszklony lokal użytkowy - open space 60m2 w nowoczesnej kamienicy - ul. Karmelicka!

LOKALIZACJA:

Doskonała lokalizacja w samym centrum Śródmieścia - 10 minut spacerem na płytę Rynku Głównego. Tuż obok tramwaje i autobusy co gwarantuje świetny dojazd w każdy zakątek Krakowa. W okolicy: Park Krakowski, Plac Inwalidów, Teatr Bagatela, Planty, Rynek Główny. W pobliżu bogata infrastruktura handlowo – usługowa, sklepy, restauracje. Bardzo szybki dojazd do Dworca Głównego, autostrady A4 i dróg wylotowych z Krakowa.

LOKAL:

Jest to z pewnością jeden z najlepszych lokali na ulicy Karmelickiej. Lokal jest usytuowany na 1 piętrze nowoczesnej kamienicy z 2008 roku. Na powierzchnię 60m2 składa się: otwarta przestrzeń - open space, wc oraz pomieszczenie socjalne. W budynku znajduje się winda. Lokal jest przeszklony dzięki czemu jest dobrze oświetlony oraz widoczny z ulicy. W lokalu jest zainstalowana klimatyzacja. Woda oraz ogrzewanie z sieci miejskiej. Wyposażenie w lokalu należy do obecnego najemcy. Lokal gotowy do najmu od 1 grudnia 2022 roku.

CENA:

5 000 zł netto + media(czynsz 870 zł plus prąd)

KONTAKT:
Julia Kubacka
796 795 696
j.kubacka@estatestreet.pl

———————————————————————————————————————————————————————————
Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.