Lokal biurowy przy Rondzie Mogilskim - Grzegórzki - Cystersów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal biurowy w centrum miasta - Grzegórzki

LOKALIZACJA

Biurowiec zlokalizowany jest w doskonałej lokalizacji, w okolicy Ronda Mogilskiego, co zapewnia rewelacyjną komunikację z całym miastem, zarówno dla osób poruszających się samochodem jak i komunikacją miejską. 3 minuty spacerem do przystanków komunikacji miejskiej, co gwarantuje świetny dojazd w każdy zakątek Krakowa, dojazd do centrum w 5 min. Lokal w kameralnym budynku biurowym.

LOKAL

Lokal usytuowany jest na 2 piętrze biurowca. Lokal typu open space o powierzchni 62 mkw, z możliwością podziału. Posiada aneks kuchenny oraz łazienkę. Wyposażony w klimatyzację. Okna z widokiem na drzewa, wyposażone w rolety gwarantują komfort pracy. Dostępny od 01.06.2021

OPŁATY
2200 zł netto + czynsz administracyjny i eksploatacja + media


Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości.

KONTAKT:
Estera Paś
T: (+48) 796 795 242
M: estera@estatestreet.plSzczegółowe informacje o ofercie i niepublikowanych nieruchomościach na portalach internetowych można znaleźć pod adresem:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.