Luksusowe biuro 74m2 - Azory - Józefa Wybickiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

LOKALIZACJA:

Budynek znajduje się przy ul. Radzikowskiego. To świetna lokalizacja na cichym osiedlu, tuż obok przystanku komunikacji miejskiej. W bezpośrednim sąsiedztwie liczne parki, sklepy osiedlowe, piekarnia, apteka, restauracje i inne punkty usługowe. Dojazd do Starego Miasta zajmuje 15min. Blisko do stacji PKP Łobzów - świetna komunikacja do Zabierzów Business Park.

LOKAL:

Prezentowany lokal o powierzchni 74 m2 znajduje się na parterze, w nowo wybudowanym budynku. Dostępne do wynajmu są dwa oddzielne lokale o powierzchni 37 m2 każdy, jeden z oknami od strony drogi publicznej a drugi od strony ogródka lub w całości jeden lokal 74 m2. Lokal o podniesionym standardzie. Toalety, kuchnia, pomieszczenia biurowe - wszystko wykończone w wysokim standardzie.

https://www.youtube.com/watch?v=19nNKsJXt5I

CENA:

3500 zł + media


KONTAKT:
Sebastian Wąsala
tel: 796 795 876
sebastian@estatestreet.pl

——————————-

Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.