Witrynowy lokal - 74m2 - Os. Teatralne - os. Teatralne

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

LOKALIZACJA:

Prezentowana nieruchomość znajduje się w świetnie skomunikowanej części miasta, tuż obok ronda Czyżyńskiego.
Dzielnica Nowa Huta, w której znajduje się prezentowany lokal, to prężnie rozwijająca się dzielnica charakteryzująca się bogato rozwiniętą infrastrukturą komunikacyjną. Lokalizacja ta zapewnia duży ruch potencjalnych klientów. Łatwy przejazd w różne kierunki Krakowa zapewni dostępna w pobliżu komunikacja miejska. W sąsiedztwie bogata infrastruktura usługowo-handlowa.

LOKAL:

Lokal ma 76,4 m² , wysokość 4,2 m. Składa się z dużego pomieszczenia głównego z witrynami - ok. 50 m², łazienki, pomieszczenia socjalnego, biurowego, pomieszczenia gospodarczego, lokal bez piwnic. Do lokalu są dwa wejścia : jedno od strony frontowej budynku bezpośrednio z chodnika przy głównej ulicy i drugie z tyłu budynku. Wszystkie media miejskie.


CENA:

6 000 zł + media


KONTAKT:
Sebastian Wąsala
tel: 796 795 876
sebastian@estatestreet.pl

——————————-

Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.