Wynajmę przestronny lokal blisko Parku Lotników ! - Ułanów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Do wynajęcia ostatni lokal w nowoczesnym budynku klasy AA z dużym parkingiem w cenie, na Grzegórzkach w Krakowie !
Idealny dla firm ceniących sobie spokój i elegancję blisko centrum miasta !

LOKALIZACJA:

Dzielnica Grzegórzki, w której znajduje się prezentowany lokal charakteryzuje się nowoczesną, oryginalną architekturą oraz bogato rozwiniętą infrastrukturą komunikacyjną. Przejazd do centrum miasta zajmuje zaledwie 10 minut. Plusem dla lokalu jest restauracja mieszcząca się na parterze budynku z bardzo dużym natężeniem ruchu. W sąsiedztwie bogata infrastruktura usługowo-handlowa oraz Politechnika Krakowska, Akademia Wychowania Fizycznego, Krakowski Park Technologiczny, Tauron Arena czy Park Lotników i lokalne bloki.

LOKAL:

Nowoczesny lokal o powierzchni 80 mkw znajduje się na 1 - piętrze budynku. Do powierzchni typu open space przynależy zaplecze socjalne i toaleta.
Lokal można przystosować pod wymagania najemcy. Ogrzewanie podłogowe. 3 niezależne systemy klimatyzacyjne. Balkon w części wspólnej.
Do lokalu przynależy parking naziemny w cenie !

CENA:

60 pln netto / mkw + 10 pln netto / mkw za użytkowanie części wspólnych i parking !
Media dodatkowo płatne wg zużycia.

KONTAKT:
Jakub Syczyński

tel.: 796 795 258
kuba@estatestreet.pl


Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.