Lokal 90m2- nowoczesna kamienica - Karmelicka! - Karmelicka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Na wynajem lokal użytkowy - open space 90m2 w nowoczesnej kamienicy - ul. Karmelicka!

LOKALIZACJA:

Doskonała lokalizacja w samym centrum Śródmieścia - 10 minut spacerem na płytę Rynku Głównego. Tuż obok tramwaje i autobusy co gwarantuje świetny dojazd w każdy zakątek Krakowa. W okolicy: Park Krakowski, Plac Inwalidów, Teatr Bagatela, Planty, Rynek Główny. W pobliżu bogata infrastruktura handlowo – usługowa, sklepy, restauracje. Bardzo szybki dojazd do Dworca Głównego, autostrady A4 i dróg wylotowych z Krakowa.

LOKAL:

Jest to z pewnością jeden z najlepszych lokali na ulicy Karmelickiej. Lokal jest usytuowany na 1 piętrze nowoczesnej kamienicy z 2008 roku. Na powierzchnię 90m2 składa się: otwarta przestrzeń - open space, wc, archiwum oraz pomieszczenie socjalne. W budynku znajduje się winda. Stan lokalu - odnowiony, położona nowa wykładzina, ściany pomalowane, nowa łazienka, kuchnia, płyta ceramiczna, lodówka, zainstalowane nowe rolety okienne. Na rzucie lokal numer 3, w dole rysunku. Wysokość lokalu(do sufitu podwieszanego) to ok. 293 cm. W lokalu instalacja elektryczna, wodna, domofonowa, wentylacja mechaniczna, ogrzewanie C.O. z własnej kotłowni gazowej w budynku. Lokal zostanie opróżniony z wybranych przez najemcę mebli. Gotowe do wynajęcia od zaraz.

CENA:

6 000 zł netto + media

KONTAKT:
Julia Kubacka
796 795 696
j.kubacka@estatestreet.pl

———————————————————————————————————————————————————————————
Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.