Atrakcyjny lokal z witryną 90m2+35m2 - Forteczna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Do wynajęcia parterowe lokale z witryną na Klinach 90m2 i 35 m2
LOKALIZACJA:

Lokal znajduje się na Klinach Borkowskich przy ul Fortecznej , w dzielnicy Podgórze. Nieruchomość oddalona jest od Rynku Głównego ok. 10 km. W niedalekiej odległości hipermarkety, Centrum Handlowe Zakopianka, centrum handlowe Tesco, Zakopianka i A4 (łatwy wyjazd z Krakowa). Kliny to osiedle charakteryzujące się gównie zabudową mieszkalną jednorodzinną, obejmującą budynki już istniejące i nowo wybudowane. Osiedle charakteryzujące się dobrą infrastrukturą i estetycznym zagospodarowaniem terenu. Dojazd do centrum 15- 20 min. Wygodna komunikacja autobusowa (liczne linie) . Najbliższy przystanek: Zawiszy i Forteczna.

LOKAL:

Lokal znajduje się na parterze budynku z 1990 roku. Na powierzchnię użytkową ponad 90m2 składa się : 5 pomieszczeń, toaleta, mała kuchnia usytuowana w największym z pomieszczeń.
Posiada dwa oddzielne wejścia. Wysokość lokalu to 300cm. Ogrzewanie własnym piecem gazowym dwu-funkcyjnym. Lokal idealnie sprawdzi się pod każdy rodzaj działalności. Na podłogach płytki. Możliwość zainstalowania alarmu.CENA:

90m2 4000 zł netto + opłaty za media według zużycia
35m2 1500 zł netto + opłaty za media według zużycia

KONTAKT:

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości.

Jakub Syczyński

T: 796 795 258
M: kuba@estatestreet.pl


Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.