Lokal z witryną - Swoszowice/Podgórze Duchackie! - Borowinowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Do wynajęcia 92,6 metrowy lokal z witryną – Swoszowice/Podgórze Duchackie!

LOKALIZACJA:

Lokal znajduje się na terenie osiedla w dzielnicy Krakowa - Swoszowice. Przytulna okolica, która zapewnia świetny dojazd w każdy zakątek Krakowa. 5/10 minut spacerem do przystanków komunikacji miejskiej. W okolicy: Zakopianka, Bonarka, Kurdwanów i Borek Fałęcki. Bardzo szybki dojazd do autostrady A4 i dróg wylotowych z Krakowa. Brak strefy płatnego parkowania. W okolicy kilka inwestycji deweloperskich - teren, który się rozwija.

LOKAL:

Lokal znajduje się na parterze niskiego bloku z 2006 roku. Na powierzchnię ok. 92,60 m2 składają się: sala sprzedaży, kuchnia/pom. produkcyjne, magazyn, pom. socjalne, łazienka z toaletą i myjka. Dwa wejścia do lokalu - z tyłu na dostawy i z przodu od podjazdu dla klientów. Duża witryna, zainstalowana klimatyzacja, przyłącza siłowe. Ogrzewanie i woda z sieci miejskiej. Możliwość montażu alarmu i monitoringu. Lokal może służyć do prowadzenia działalności związanej z handlem, usługami czy gastronomią. Do wyłącznej dyspozycji 3 miejsca parkingowe przed lokalem. Nieruchomość do wynajęcia od zaraz.

OPŁATY:

2990 zł netto + 450 zł czynsz administracyjny + woda, ogrzewanie i prąd

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości.

KONTAKT:
Filip Korpacki
tel: 796 795 896
filip@estatestreet.pl


Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.