Lokal Wilanów 97,9 m2 GASTRONOMIA/HANDEL/USŁUGI - Oś Królewska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Oferujemy atrakcyjny lokal użytkowy w prestiżowej inwestycji ! 97,9 m2 przy ulicy Oś Królewska 18
oraz 144,45 m2 przy ul Branickiego 21, lokale dostępne są na wynajem i na sprzedaż.

LOKALIZACJA:

Lokal użytkowy 98m2 znajdujący się w budynku apartamentowo handlowym "La Carte" w centralnej części Miasteczka Wilanów pod adresem Oś Królewska 18 LU07
Prestiżowe sąsiedztwo - najbliższe otoczenie stanowią jedno i wielorodzinne wille oraz kilka ambasad. W odległości 5 minut samochodem znajduje się centrum handlowe Sadyba Best Mall, a około pół godziny komunikacją miejską zajmuje dojazd do centrum Warszawy. Przystanek autobusowy przy ul.Rzeczypospolitej.

LOKAL:

Lokal znajduje się na parterze budynku z 2016 roku. Sama inwestycja to nowoczesny, 4-piętrowy budynek mieszkalny, którego parter zajmują usługi. Lokal ma powierzchnię 98 m2 na którą składa się jedno duże pomieszczenie z możliwością podziału, pomieszczenie socjalne oraz łazienka. Obok lokalu znajdują się miejsca postojowe. Istnieje również możliwość kupienia miejsca postojowego na parkingu podziemnym pod lokalem w cenie 45000zł netto. Lokal ma przygotowaną instalację do klimatyzacji
Lokal idealnie sprawdzi się pod każdego rodzaju działalność. Ogrzewanie centralne miejskie. Czynsz administracyjny 600 PLN miesięcznie
( obejmuje zaliczki na wodę i ogrzewanie, zużycie mediów w części wspólnej, sprzątanie części wspólnych, utrzymanie monitoringu i obsługi).


LINK DO FILMU:

https://www.youtube.com/watch?v=dg2i4xYVWFA


OPŁATY:


8000 zł netto + opłaty za czynsz 600zł + opłaty za prąd

(opłata eksploatacyjna obejmuje między innymi zużycie mediów w części wspólnej, sprzątanie części wspólnych, utrzymanie monitoringu i obsługi).KONTAKT:

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości.

Jakub Syczyński

T: 796 795 258
M: kuba@estatestreet.pl


Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.