Wyjątkowy Apartament 2 min do Rynku - Juliusza Słowackiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Na sprzedaż Artystycznie urządzony duży i przestronny apartament w samym centrum Katowic

LOKALIZACJA:
Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w zadbanej kamienicy niedaleko Galerii Katowickiej. Świetna lokalizacja dla osób które cenią sobie życie miasta oraz chcą uczestniczyć we wszelkich jego wydarzeniach. Dzięki świetnej komunikacji bez problemu w kilka chwil dostaniemy się zarówno do ośrodków sportu i rekreacji jak i do głównych dworców a nawet terenów zielonych których w Katowicach nie brakuje.

MIESZKANIE:
Apartament składa się z 3 pokoi oddzielnych, jasnego salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz WC. Mieszkanie posiada dwa balkony, jeden na ulicę drugi na skwer. Mieszkanie zostało zachowane w stylu retro, oryginalna deska podłogowa odrestaurowana, okna i drzwi wymienione częściowo aby zachować klimat pomieszczeń, meble które wiele z nich to prawdziwe antyki. Bardzo klimatyczny skwer z roślinnością. Do mieszkania jest przypisana piwnica 30 m2. Spółdzielnia posiada kapitał oraz plany na odrestaurowanie klatki schodowej oraz na zrobienie nowej elewacji budynku.

Świetna lokalizacja pod inwestycję, lokatę środków jak i miejsce do stworzenia nietuzinkowego domu dla siebie oraz rodziny.

LINK DO SPACERU 360:
https://evryplace.com/p/uaruij

CENA:
900 000 zł
czynsz 700 zł

KONTAKT:
Piotr Zwyrtek
T: 796 795 278
M: p.zwyrtek@estatestreet.pl

_________________

Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie: estatestreet.pl
Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach.
Zapraszam do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.