Inwestycyjna nierchomość w centrum Krakowa! - Syrokomli

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Inwestycyjna nierchomość w centrum Krakowa - 166m2

LOKALIZACJA:

Do sprzedania atrakcyjny lokal mieszkalny w kamienicy przy ulicy Syrokomli , położony w centrum Krakowa tuż obok Jubilatu. Znajduje się w sąsiedztwie Kina Kijów, Błoni Krakowskich, Bulwarów Wiślanych, Muzeum Narodowego, Teatru Stu, w odległości dziesięciu minut spacerem od Rynku Głównego. Budynek położony jest przy cichej, jednokierunkowej ulicy, z dala zgiełku komunikacyjnego.

MIESZKANIE:

Lokal usytuowany jest na pierwszej kondygnacji, jego okna z jednej strony mają wystawę południowo zachodnią, a z drugiej wychodzą na zaciszny, wewnętrzny dziedziniec. Sumaryczna powierzchnia wynosi 166 m2. Składa się on z dwóch połączonych lokali z odrębnymi Księgami Wieczystymi (64,4 m2 oraz 72,6 m2) oraz z części niemieszkalnej na niższej kondygnacji (-1,0), o powierzchni 29 m2, zaadaptowanej na pomieszczenie rekreacyjno-sportowe, do którego prowadzą ażurowe schody.
Duża przestrzeń i ustawny rozkład pomieszczeń pozwala na adaptację pomieszczeń wedle upodobań nabywcy.

CENA:

1 690 000 zł

LINK DO WIDEO:

https://youtu.be/3nYpqtwx5bg

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości.

KONTAKT:

Sebastian Wąsala
T: (+48) 796 795 876
M: sebastian@estatestreet.plSzczegółowe informacje o ofercie i niepublikowanych nieruchomościach na portalach internetowych można znaleźć pod adresem:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach.
Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.