Apartament przy Rynku Głównym , ul. Wiślna - Wiślna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

LOKALIZACJA:

Prezentowane apartamenty znajdują się w zabytkowej kamienicy przy ul. Wiślnej, jest to jedna z głównych ulic prowadzących do Krakowskiego Rynku Głównego. Rynek jest największym placem w Krakowie, a jednocześnie, jednym z największych w całej Europie, co roku odwiedza go ok. 10 mln. turystów. Jest to niezwykle klimatyczne miejsce, niepowtarzalne w skali kraju. Tutaj co roku odbywają się festiwale, Targi Bożonarodzeniowe i Wielkanocne. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się Krakowskie Planty, Galeria Krakowska, Dworzec PKP oraz PKS, Teatr Bagatela oraz inne, ciekawe atrakcje Krakowa.

NIERUCHOMOŚĆ:

Zadbana kamienica z 1780 roku, w której sześć lat temu został przeprowadzony remont dachu i elewacji. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze, w zadbanej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 181m2 Składa się z 7 pokoi i 6 łazienek. Pomieszczenia są klimatyzowane. Do inwestycji przynależy piwnica. Dotychczas prowadzono tam najem krótkoterminowy. Mieszkanie nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych.

CENA:

2 790 000 zł

Oferta na wyłączność!

KONTAKT:

Sebastian Wąsala
796 795 876
sebastian@estatestreet.pl

———————————————————————————————————————————————————————————
Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.