Mieszkanie w centrum Krakowa - Lubomirskiego - Aleksandra Lubomirskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

LOKALIZACJA:
Mieszkanie znajduje się w jednej z gruntownie odnowionych i wyremontowanych kamienic. Niewątpliwą zaletą jest jego lokalizacja, znajduje się na przeciwko Uniwersytetu Ekonomicznego. W bardzo bliskim sąsiedztwie: rondo Mogilskie, Galeria Krakowska, dworzec autobusowy oraz dworzec PKP. Tuż obok kamienicy znajdziemy przystanki komunikacji miejskiej, które umożliwiają bardzo szybkie dostanie się w każdy zakątek Krakowa.

MIESZKANIE:
Mieszkanie znajduje się na IV piętrze kamienicy. Na powierzchnię 20,38 m2 składa się: salon połączony z aneksem kuchennym, sypialnia oraz łazienka. Wnętrze mieszkania gruntownie wyremontowane i urządzone około 3 lata temu, kiedy wyremontowana została cała kamienica. Czynsz administracyjny wynosi 300 zł. Okna apartamentu (veluxy) wychodzą na cichą stronę. Ekspozycja południowa.


CENA: 340 000 PLN

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości.

KONTAKT:
Angelika Woszczyńska
T: (+48) 796-795-651
M: angelika@estatestreet.pl
___________________
___________________

Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.