Budynek inwestycyjny z możliwością 6 mieszkań! - Józefa Korzeniowskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Na sprzedaż 260 m2 budynek inwestycyjny z możliwością podziału na 6 małych mieszkań lub 2 duże apartamenty o powierzchni 160 i 100 m2 – Kraków/Wola Justowska!

LOKALIZACJA:

Mieszkania mieszczą się w budynku całkowicie odnowionego w 2020 roku. Do dyspozycji mieszkańców parking naziemny, ogród oraz piwnica z kotłownią.

Cicha, zielona okolica w sercu Woli Justowskiej – najbardziej prestiżowej okolicy Krakowa: w pobliżu Ogród Zoologiczny, Rudawa, Park Decjusza, Młynówka Królewska, Las Wolski, Błonia, Lotnisko Balice, Zabierzów Buisness Park, Przegorzały, Tyniec. W okolicy wiele sklepów, marketów, restauracji, a także szkoły, przedszkola, uczelnie, liczne tereny zielone i przystanki komunikacji miejskiej. Bardzo szybki dojazd do autostrady A4, Lotniska Balice i dróg wylotowych z Krakowa. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących komfort i spokój w połączeniu z bliskością tętniącego życiem miasta.

APARTAMENT/BUDYNEK:

Budynek całkowicie odnowiony i przebudowany w 2020 roku. Przygotowany pod podział na 6 mieszkań lub 2 duże apartamenty. Na każdym piętrze 3 niezależne wejścia, pokoje i łazienki. Oddzielne opomiarowania mediów - 6 zespołów liczników. Ciepła woda i ogrzewanie z kotłowni gazowej w piwnicy budynku. Parter to około 160 m2 z dobudowanymi ogrodami zimowymi z ogrzewaniem podłogowym. Piętro to 100 m2 oraz 2 balkony i duży ponad 50 metrowy taras. Parkowanie przed budynkiem - przygotowana platforma parkingowa. Możliwość nadbudowy istniejącego budynku.

Możliwość zakupu pojedynczych pięter:
- parter: 160 m2 za 1.600.000 zł
- piętro: 100 m2 za 1.200.000 zł

CENA:

2.800.000 zł cały budynek

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości.

KONTAKT:
Filip Korpacki
tel: 796 795 896
filip@estatestreet.pl


Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.