Gotowiec inwestycyjny na Warszawskim Powiślu. - Wybrzeże Kościuszkowskie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Opis nieruchomości
Na sprzedaż wyjątkowy apartament w ścisłym centrum Warszawy - wyposażenie w cenie!!! Gotowe do wprowadzenia od zaraz.

LOKALIZACJA:
Słoneczny, klimatyczny apartament w ścisłym centrum Warszawy po generalnym remoncie na ulicy Wybrzeże Kościuszkowskie. Powierzchnia mieszkania 30 m2. Autobusy: 111 117 158 N22 N24 N72, Metro Centrum Nauki Kopernik. W pobliżu: Szpital Kliniczny im. ks. Anny Mazowieckiej, Centrum Nauki Kopernik, Kompleks dawnej Elektrowni Powiśle, Most Świętokrzyski, Pomnik Syreny, Budynek administracji Elektrowni Miejskiej, Siedziba Wydziału Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych, Teatr Ateneum.

APARTAMENT:
Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze. Powierzchnia mieszkania 30 metrów. Mieszkanie znajduje się od podwórza więc jest bardzo ciche. Kamienica jest po generalnym remoncie łącznie z nową windą. Mieszkanie składa się z przedpokoju, salonu z kuchnią i łazienki z oknem. Okna nowe, drewniane. Dodatkowym atutem jest loogia, wyłożona drewnianą deską. Mieszkanie jest wysokie, ma prawie 3 metry! Mieszkanie przeszło generalny remont: jest w pełni umeblowane: nowy aneks kuchenny z dużą lodówką, płytą indukcyjną, okapem, stół z krzesłami, rozkładana duża kanapa, fotel, w łazience nowe płytki, umywalka, kabina prysznicowa, wielkim atutem łazienki jest okno!

CENA:
630 000,00 PLN + 480 czynsz

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację.

KONTAKT:
Hanna Sprawka
+48 796 795 136
hanna@estatestreet.pl

Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach.
Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.