Obok Parku Śląskiego - nowoczesna kawalerka - Bytkowska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Na sprzedaż piękna, jasna kawalerka świeżo po generalnym remoncie, z pełnym wyposażeniem w zielonej okolicy.

LOKALIZACJA:

Siemianowice Śląskie ul. Wróblewskiego 63A (Bytków) - jedna z najlepszych lokalizacji w Siemianowicach Śląskich, tuż przy Parku Śląskim, 3 minuty od Katowic. W pobliżu wiele sklepów, marketów, apteki, przychodnia lekarska oraz dosłownie "rzut beretem" do zielonego Parku Śląskiego. Obok znajdują się także przystanki autobusowe, dzięki czemu bez problemu dostaniecie się Państwo do centrum Siemianowic, a także centrum Katowic.

KAWALERKA:

Na powierzchnię 31,6 m2 składają się: przedpokój, łazienka, duży pokój z częścią sypialnianą oraz częścią dzienną oraz otwarta na pokój, w pełni wyposażona kuchnia. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica.

Mieszkanie przeszło generalny remont, wymiana pieca gazowego oraz wszystkich instalacji. Wszystkie meble i sprzęt na gwarancji.

Dzięki temu, że mieszkanie znajduje się na parterze oraz wyjątkowej lokalizacji nada się ono idealnie dla osób starszych oraz osób pracujących/studiujących.

CENA:

220 000 PLN
Bardzo niski czynsz: 225 PLN

Kontakt do agenta:
Mateusz Ostrogłowa
796 795 043
m.ostroglowa@estatestreet.pl

————————-
Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej