Gotowe do zamieszkania - 2 pok. Tysiąclecia! - Tysiąclecia

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia się! Obecnie mieszkanie jest wynajmowane, istnieje możliwość zakupu z najemcami lub bez.

LOKALIZACJA

Osiedla Tysiąclecia ul. Tysiąclecia 41 - w pobliżu Park Chorzowski oraz staw Maroko. W najbliższej odległości pieszo, wiele linii komunikacji autobusowej oraz tramwajowej. W bliskim sąsiedztwie centrum handlowe Silesia City Center. Szybki wyjazd na DTŚ. Jest to idealne miejsce dla osób, które chcą żyć blisko zielonej okolicy, uwielbiają spacery a jednocześnie chcą cieszyć się szybkim dostępem do Centrum i miast ościennych. Dookoła bloku bardzo dużo miejsc parkingowych.

MIESZKANIE:

Na powierzchnię 37,17 m2 składają się: jasny i przestronny salon z kuchnią, sypialnia z dużą zabudowaną szafą, łazienka oraz przedpokój. Dodatkowo mieszkanie na całej długości posiada balkon z dwoma niezależnymi wyjściami.

Mieszkanie ma nową instalację elektryczną i zostało urządzone w nowoczesnym loftowym stylu - nadaje się od razu do zamieszkania lub wynajmu bez żadnych dodatkowych inwestycji.


CENA:

329 000 PLN

Polecam i zapraszam do oglądania

Kontakt do agenta:
Mateusz Ostrogłowa
796 795 043
m.ostroglowa@estatestreet.pl

————————-
Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej