Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem Zabłocie ! - Romana Kiełkowskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem w nowej inwestycji Casa Feliz na Zabłociu

LOKALIZACJA:

Nowa inwestycja w atrakcyjnej lokalizacji jakim jest krakowskie Zabłocie. Nieruchomość znajduje się blisko Starego Miasta i Bulwarów Wiślanych, dzięki czemu w okolicy jest mnóstwo świetnych restauracji i kawiarni. Nie brakuje sklepów, różnorodnych punktów usługowych, szkół, czy przedszkoli. Jest to idealna lokalizacja dla osób ceniących komfort i bliskość tętniącego życiem centrum miasta.
Bliskość komunikacji miejskiej gwarantuje szybki dojazd w każdy zakątek Krakowa. W okolicy: Stare Podgórze, Kazimierz, Plac Wolnica, Galeria Kazimierz, Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, Centra Biurowe, Plac Bohaterów Getta, Park Bednarskiego, Rynek Podgórski, Kopiec Krakusa, stacja PKP Zabłocie, muzea – Fabryka Schindlera.

MIESZKANIE

Mieszkanie znajduje się na parterze nowo powstałego budynku i posiada ogródek. Na powierzchnię 39 m2 składa się przedpokój, duży pokój, w którym można wydzielić osobną sypialnię, kuchnia i łazienka. Ekspozycja południowo-zachodnia, duże okna gwarantują rewelacyjne doświetlenie. Mieszkanie w stanie deweloperskim, gotowe do odbioru.
Sprzedaż na zasadzie cesji.


CENA:
460 000 zł


Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości.

KONTAKT:
Gabriela Surga
T: (+48) 796 795 946
M: gabriela@estatestreet.plSzczegółowe informacje o ofercie i niepublikowanych nieruchomościach na portalach internetowych można znaleźć pod adresem:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.