Przytulne 2 pok. mieszkanie - Siemaszki/Krowodrza - ks. Kazimierza Siemaszki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Przytulne 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią - Siemaszki/Krowodrza!

LOKALIZACJA

Mieszkanie znajduje się przy spokojnej ul. Siemaszki. Lokalizacja zapewnia idealne połączenie z każdym miejscem Krakowa. Dostępne autobusowe linie komunikacji miejskiej (przystanek Lekarska) oraz linie tramwajowe (przystanek Bratysławska), w pobliżu ul. Opolska i wyjazd na A4. Budynek otoczony jest zielenią. W oklolicy mnóstwo sklepów i lokali usługowych. Tuż obok biblioteka, przedszkole, żłobek, warzywniak, piekarnia, Żabka, Biedronka. Nieopodal znajdziemy również supermarket Kaufland, Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II, Szpital Miejski im. Gabriela Narutowicza, O3 Business Campus, Centrum Biurowe VINCI, Quatrro Business Park oraz Capgemini.

MIESZKANIE

Mieszkanie położone jest na 2 piętrze 4 piętrowego bloku. Na jego powierzchnię składają się 2 niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka z prysznicem oraz przedpokój. Do mieszkania przynależy także balkon oraz piwnica. Mieszkanie świeżo po generalnym remoncie. Wyposażenie w cenie. Mieszkanie dwustronne, o ekspozycji północ-południe. Ogrzewanie z sieci miejskiej. Na osiedlu duża ilość miejsc parkingowych.

CENA:
509 000 zł

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości.

KONTAKT:
Estera Paś
T: (+48) 796 795 242
M: estera@estatestreet.plSzczegółowe informacje o ofercie i niepublikowanych nieruchomościach na portalach internetowych można znaleźć pod adresem:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.