Rewelacyjna inwestycja - 2 pok. przy Tauron Arenie - Stanisława Lema

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji - Lema/Tauron Arena/Park Lotników!

LOKALIZACJA

Doskonała lokalizacja w sąsiedztwie Tauron Areny. To idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie spokój i dostęp do terenów zielonych, a jednocześnie gwarantująca bliskość centrum. W okolicy mnóstwo terenów rekreacyjnych m.in. Park Lotników, pozwalających na aktywne spędzenie wolnego czasu. Doskonale rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa, w pobliżu m.in. M1, Lidl, CH Plaza, w sąsiedztwie mnóstwo restauracji i lokali usługowych. W pobliżu także uczelnie, m.in. AWF, PK, UEK. W pobliżu centra biznesowe i biurowce m.in. Quattro Business Park, Philip Morris, Tertium Business Park, czy Comarch. Sieć doskonale rozwiniętej w okolicy komunikacji miejskiej gwarantuje rewelacyjny dojazd w każdy zakątek Krakowa. Dojazd do centrum miasta w niespełna 10 min. Przystanek autobusowy tuż obok, przystanki tramwajowe 5 min spacerkiem.


MIESZKANIE

Mieszkanie znajdować się będzie na 5 piętrze budynku, którego termin oddania zaplanowano na II kwartał 2023. Na powierzchnię 42,97 m2 składa się salon z kuchnią, sypialnia, przedpokój oraz łazienka. Wymiary poszczególnych pomieszczeń ma rzucie. Do mieszkania przynależy także balkon. Ekspozycja południowo-wschodnia. Mieszkanie w stanie deweloperskim.
Układ mieszkania i jego lokalizacja gwarantują, że jest to rewelacyjna propozycja inwestycyjna.
Jedno z ostatnich 2 pokojowych mieszkań w tej inwestycji!

Zakup bez prowizji i podatku PCC!

CENA:
623 050 zł

Zainteresowany innymi mieszkaniami w tej inwestycji? Posiadam większą ilość ofert w tej lokalizacji

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości.

KONTAKT:
Estera Paś
T: (+48) 796 795 242
M: estera@estatestreet.plSzczegółowe informacje o ofercie i niepublikowanych nieruchomościach na portalach internetowych można znaleźć pod adresem:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.