OKAZJA! Wykończone z komórką w cenie - Tysiąclecia - Tysiąclecia

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie wykończone pod klucz (obecnie trwa remont) na osiedlu Nowe Tysiąclecie!

LOKALIZACJA:

Osiedla Tysiąclecia - w pobliżu Park Chorzowski oraz staw Maroko. W najbliższej odległości pieszo, wiele linii komunikacji autobusowej oraz tramwajowej. W bliskim sąsiedztwie centrum handlowe Silesia City Center. Szybki wyjazd na DTŚ. Jest to idealne miejsce dla osób, które chcą żyć blisko zielonej okolicy, uwielbiają spacery, a jednocześnie chcą cieszyć się szybkim dostępem do Centrum i miast ościennych. Dookoła bloku bardzo dużo miejsc parkingowych.

APARTAMENT:

Obecnie w mieszkaniu przeprowadzany jest remont. Planowane zakończenie prac przewidziano na koniec stycznia/początek lutego. Ogromnym atutem mieszkania jest widok, którego nie zasłaniają inne budynki i przez długi czas nic takiego nie będzie miało miejsca.

Na powierzchnię 45,06 m2 składają się: sypialnia z wyjściem na jeden z balkonów, przestronny przedpokój z miejscem na szafę, salon połączony z kuchnią i wyjściem na drugi balkon oraz łazienka. Do mieszkania przynależy także komórka na piętrze o powierzchni 2 m2.

Dodatkowo płatne podziemne miejsce parkingowe.

CENA:

439 000 PLN
38 000 PLN - podziemne miejsce parkingowe


Polecam i zapraszam do oglądania

Kontakt do agenta:
Mateusz Ostrogłowa
796 795 043
m.ostroglowa@estatestreet.pl

————————-
Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej