Nowoczesny 3 pok. apartament na Kazimierzu! - Miodowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Na sprzedaż apartament w nowoczesnym apartamentowcu z 2019 r. przy ul. Miodowej!

LOKALIZACJA:

Oferowany apartament znajduje się przy ul. Miodowej na Kazimierzu. Ta historyczna dzielnica zapewnia rewelacyjną komunikację z całym miastem. W bezpośrednim sąsiedztwie liczne sklepy, markety, wiele punktów gastronomicznych oraz zabytków. Spacer na Plac Nowy zajmuje niespełna 5 minut, w ciągu 15 min spacerem dojdziemy do Galerii Kazimierz, Bulwarów Wiślanych, Rynku Głównego i Galerii Krakowskiej. Jest to fantastyczna lokalizacja do najmu oraz dla osób ceniących sobie życie w samym sercu tętniącego życiem miasta jakim jest Kraków.

APARTAMENT:

Na sprzedaż apartament położony na I piętrze nowoczesnego apartamentowca. Na powierzchnię 45,4 m2 składają się: salon z otwartą kuchnią, dwie sypialnie oraz łazienka, ponad to do mieszkania przynależy obszerny balkon.

Apartament jest w pełni umeblowany, wykończony w stylu nowoczesnym z dbałością o detale. Dotychczas był wynajmowany na krótki termin gdzie cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem.

WIDEO:
https://www.youtube.com/watch?v=NOZbdruhkrw

SPACER 3D:
https://evryplace.com/embed/rbzvie

CENA:

880 000 zł

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości.

KONTAKT:
Michał Rajzer
tel: 796 795 517
michal@estatestreet.pl


Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.