Wysoki zwrot z najmu! 3 pokoje z najemcami - Lisa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie - przygotowane pod wynajem na pokoje. Obecnie wszystkie pokoje są wynajmowane, możliwość zakupu z najemcami.

LOKALIZACJA:

Ul. Lisa 10 - szybki i łatwy dojazd do centrum Katowic oraz miast ościennych. Tuż obok wiele linii tramwajowych oraz autobusowych. Miejsce idealnie skomunikowane z uczelniami oraz pobliskimi biurowcami. W pobliżu także wiele sklepów oraz Park Śląski ok. 1 km. Przy kamienicy znajduje się sporo miejsc parkingowych.

MIESZKANIE:

Na powierzchnię 47,11 m2 składają się: 3 niezależne, w pełni wyposażone sypialnie w tym jedna przygotowana pod wynajem dla dwóch osób, kuchnia, łazienka, przedpokój oraz miejsce na zjedzenie posiłku. Obecnie mieszkanie wynajmowane jest przez 4 osoby, istnieje możliwość kupna zarówno z najemcami jak i bez najemców.

Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 6,99 m2.

CENA:

270 000 PLN
Czynsz: 430 PLN (w tym woda, wywóz nieczystości i stałe opłaty administracyjne) dodatkowo płatny prąd i gaz.

W celu poznania więcej szczegółów zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Kontakt do agenta:

Mateusz Ostrogłowa
796 795 043
m.ostroglowa@estatestreet.pl

————————-
Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej