2 pokoje po REMONCIE! Zamieszkaj na Tysiącleciu - Tysiąclecia

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Na sprzedaż nowocześnie wyremontowane, dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Tysiąclecia z pięknym widokiem!

LOKALIZACJA:

Osiedla Tysiąclecia - w pobliżu Park Chorzowski oraz staw Maroko. W najbliższej odległości pieszo, wiele linii komunikacji autobusowej oraz tramwajowej. W bliskim sąsiedztwie centrum handlowe Silesia City Center. Szybki wyjazd na DTŚ. Jest to idealne miejsce dla osób, które chcą żyć blisko zielonej okolicy, uwielbiają spacery, a jednocześnie chcą cieszyć się szybkim dostępem do Centrum i miast ościennych. Dookoła bloku bardzo dużo miejsc parkingowych.

MIESZKANIE:

Na powierzchnię 53,5 m2 składają się: przedpokój z miejsce na duża szafę, osobna kuchnia, sypialnia, przestronny salon z wyjściem na balkon oraz łazienka. Do mieszkania przynależy także komórka lokatorska na piętrze, bez problemu zmieści się w niej np. rower.

Mieszkanie przeszło gruntowny, porządny remont i nadaje do zamieszkania od zaraz.

CENA:

439 900 PLN

Polecam i zapraszam do oglądania

Kontakt do agenta:
Mateusz Ostrogłowa
796 795 043
m.ostroglowa@estatestreet.pl

————————-
Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej