Przepiękny 2-pok apartament Wiślane Tarasy! - Grzegórzecka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Do sprzedania apartament w inwestycji Wiślane Tarasy.

LOKALIZACJA:

Wiślane Tarasy to jedna z najbardziej ekskluzywnych inwestycji na mapie Krakowa. Bliskość bulwarów wiślanych sprzyja spacerom a także porannemu joggingowi. W pobliżu znajdziemy nowe biurowce, Galerię Kazimierz a także coraz bardziej popularny teatr Variette. Spacer na Kazimierz zajmuje 10 min. Pomimo bliskości ronda Grzegórzeckiego jest tutaj cicho i spokojnie, a gustownie zaprojektowane osiedle sprzyja spacerom oraz relaksowi. O prywatność i bezpieczeństwo mieszkańców dba całodobowa ochrona oraz system monitoringu.

APARTAMENT:

Oferowany apartament znajduje się na 1 piętrze budynku. Na powierzchnię 56 m2 składają się: przestronny salon z otwartą kuchnią, oddzielna sypialnia,łazienka, hall a także balkon. Pomieszczenia jasne i nasłonecznione. Wnętrze Apartamentu zostało wykończone z dbałością o każdy szczegół i z pewnością zadowoli najbardziej wymagających klientów.

CENA:

812 000 PLN

Dostępne również apartamenty w innych metrażach w tej inwestycji.
Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji oferty.

KONTAKT:

Izabela Migas
tel: 796 795 101
izabela@estatestreet.pl


Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.